Gizlilik Politikası

  1. Web sitemizi ziyaret eden kişilerin “domain” ve “IP” adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu bilgiler, sitemizin nasıl kullanıldığında daha iyi ve daha verimli olacağını anlamamız için yapılan ölçüm ve analiz işlemlerinde kullanılmakta olup, sizi kişisel olarak tanımlamamaktadır.

  2. İnternet yazılımınızda gerekli ayarlamaları yapmak suretiyle “Çerez” adı verilen dosyaları almayabilirsiniz. Çerez dosyalarını, sitemize bir sonraki girişinizde sizi tanıyabilmek amacıyla kaydediyoruz. Bu bilgi,  sitemizde daha kolay yönlendirilmenize ve aradığınız bilgiyi daha kolay bulmanıza yardımcı olmaktadır.

  3. Sitemiz üzerinden bayilik, teklif, ürün bilgisi, vb. konularda bilgi talep ettiğinizde sizinle ilgili bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulur. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçtiğinizde; sizin e-posta adresinize, adınız-soyadınız, telefon numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyarız. Ya da insan kaynakları birimimize başvuruda bulunabilmeniz için sizinle ilgili eğitim, iş deneyimi, adres vb. gibi kişisel bilgilerinizi isteriz. Kişisel bilgileriniz talep ettiğiniz bilgi ve hizmetin sağlanması için kullanılacaktır.

  4. Elekon Enerji Sistemleri olarak bilgi paylaşımı için vermiş olduğumuz/yönlendirdiğimiz bağlantı ve linkleri takip ettiğinizde sitemizden ayrılmış olursunuz. Elekon Enerji Sistemleri Gizlilik Beyanı, Elekon’dan bağımsız başka web sitelerine vereceğiniz kişisel bilgileri kapsamaz.

  5. www.agronua.com internet sitesi Kültür Mahallesi Farabi Sokak No: 38/10 Çankaya/Ankara/Türkiye adresinde bulunan Elekon Enerji Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.’ne aittir. Elekon Enerji Sistemleri web sitesinde ürün, hizmet ve çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Siteyi ziyaret sırasında kullanıcılar Gizlilik Beyanı Şartları’nı kabul etmiş sayılır.

Elekon Enerji Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ocak 2023
Bütün hakları saklıdır.